onas (1)

Kilka słów o nas

Kreatywność i innowacyjność to nasze drugie imiona. Zakochane w zdrowym stylu życia i podróżach, łączące aktualna wiedzę naukową z praktyką opieramy wszystkie swoje zachowania na ogromnej, niczym nieskrępowanej pasji.

To miejsce jest sercem naszych marzeń. Działamy, aby wspierać młodych rodziców  w zdrowym podejściu do interdyscyplinarnie ujmowanego zdrowego stylu życia dzieci.

Łączymy specjalistów w obszarach takich dyscyplin naukowych jak psychologia, technologia żywości i żywienia, nauki o zdrowiu, kulturze fizycznej oraz nauki medyczne. Wspieramy się wzajemnie, by w holistycznym modelu zarządzania komunikować się, wymieniać wiedzą i robić wszystko, co w naszej mocy, by świat małych odkrywców był jak najbardziej kolorowy i zdrowy!

Uwielbiamy różnobarwne owoce, warzywa i słodkie przekąski.

Tworzymy produkty, które uczą dzieci otwartości na świat i podróże. Stwarzamy sytuacje, gdzie cała rodzina może wspólnie spędzać czas przygotowując posiłki z odległych kontynentów i celebrować je w atmosferze tradycji danych miejsc. Dążymy do budowania zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych stawiając na silne więzi rodzinne i miłość.

Nasi specjaliści

dr inż. Jacqueline Rowiecka

Doktor nauk w dziedzinie ekonomii i finansów oraz technologii żywności i żywienia człowieka, dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Metodyk Kids’ Skills- Dam radę! I I’m proud of You- Jestem z Ciebie dumny! jak również Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczka i prelegentka na międzynarodowych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach. Autorka artykułów naukowych i książek- między innymi książki dla dzieci „Siedmiomilowe Podróże”. Współzałożycielka cateringu dietetycznego Ready for Diet. Magister Zarządzania i Inżynierii Produkcji o specjalizacji produktów żywnościowych oraz zarządzania technologią. Absolwentka studiów z zakresu Psychodietetyki, Psychologii Zarządzania oraz Italianistyki. Prywatnie szczęśliwie zakochana kobieta, szalenie spełniona mama pięciolatka. Miłośniczka podróży, podczas których poznaje kuchnie świata. Pilotuje wycieczki krajowe i zagraniczne. Nocami, oprócz literatury włoskiej w oryginalne pochłania książki z zakresu psychologii i psychodietetyki. W wolnym czasie uwielbia sport, szczególnie windsurfing i narciarstwo.

mgr inż Małgorzata Polowczyk

Gosia o sobie pisze tak: jestem dumną mamą trzylatki i roczniaka. Już na własnej skórze wiem, że żywienie dzieci to maratoński bieg przez płotki, pełen zakrętów i zwrotów akcji. Z zamiłowania jestem biegaczką, więc naprawdę wiem co piszę!

Twoje dziecko je tylko makaron i bułkę? BLW czy łyżeczka? Jak ogarnąć te słodycze? Nie wiesz jak zbudować zdrowe relacje z żywieniem, a ilość informacji w internecie Cię przeraża?

Jako rodzic masz masę na głowie, dlatego nie kupuj kolejnej książki do stosu „do przeczytania” zapraszam na konsultacje, będzie prościej 🙂

Ukończyłam Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie. Od zawsze lubiłam pracę z dziećmi, prowadziłam gromadę zuchową, ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne, pracowałam z dziećmi z nadwagą, prowadziłam zajęcia w szkole podstawowej z zakresu żywienia, edukowałam dzieci podczas akcji społecznej „Jedz smacznie i zdrowo”, prowadziłam zajęcia w świetlicach o zdrowym odżywianiu,

Pasjonuje mnie neofobia rozwojowa i wybiórczość pokarmowa, a obecnie kończę psychodietetykę by móc jeszcze lepiej pomagać rodzicom i ich pociechom.

Wierzę, że nauka zdrowych nawyków we wczesnym okresie życia jest kluczowa dla ich zdrowia w przyszłości. Rodzicu naprawdę umiesz to zrobić, ja Ci w tym pomogę!