Warsztaty „Smaki Świata”

Warsztat skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

(3 opinie klienta)

Od: 46.00 

Poznaj dostępne wersje naszych warsztatów

WERSJA PODSTAWOWA

W trakcie warsztatu dzieci przemieszczają się w różnorodne części świata. Podróżują rozmaitymi środkami komunikacji, których jakość i wyposażenie zależy od lokalizacji, w jakiej się znajdują.

Nad wysoką i majestatyczną wieżą Eiffla lecą balonem zajadając bagietki; a do Nowego Yorku przylecą X-43, najszybszym samolotem świata, próbując na jego pokładzie burgerów pełnych warzyw.

Brzmi nieprawdopodobnie?

Podróżowanie i zdrowe odżywianie to synergia naszych pasji. Dzielimy się nimi i zarażamy.

Podczas warsztatów dzieci poznają co oraz w jaki sposób jedzą ludzie na wszystkich kontynentach, ułożą karty zabytków z typowymi potrawami, wskażą na mapie gdzie przebywają i jaka pogoda im towarzyszy

WERSJA PRO

Wersja PRO naszych warsztatów wzbogacona jest o szereg dodatkowych ćwiczeń i doznań sensorycznych. Podczas nich dzieci samodzielnie (pod opieką pań nauczycielek) przygotowują kolorowy posiłek.

Ponadto łączą przyrządzone przez nas posiłki z ich odpowiednikami geograficznymi. Mark w Nowym Yorku otrzyma burgera, a Marco w Neapolu kawałek pizzy Margheritty. Leo z RPA zajada świeże owoce z ryżem.

Wszystkie posiłki dzieci próbują poznając ich receptury.

Kolejną atrakcją, która zawsze jest dla dzieci niezwykle atrakcyjna, staje się zdjęcie w naszej DAD’owej ramce. Każde dziecko otrzymuje wydruk z Polaroida z podpisem

W wersji PRO dzieci otrzymują materiały do nauki poprzez zabawę do domu w formie PUZZLI Mapy Świata z przepisami charakterystycznymi dla wszystkich kontynentów w wersji rysunkowej. Jest to jeden z produktów naszej Akademii.

Cena dotyczy jednego uczestnika.

3 opinie dla Warsztaty „Smaki Świata”

 1. Zuza, Marta, Darek

  Z warsztatów jesteśmy bardzo zadowoleni, miło spędziliśmy niedzielne popołudnie i poznaliśmy ciekawe informacje dotyczące żywienia.  Jeżeli będą kolejne edycje takich warsztatów, chętnie weźmiemy w nich udział. Pozdrawiamy serdecznie.

 2. Aneta, Sławomir, Aleksandra i Anna

  Dzień dobry,
  W załączeniu przesyłamy zdjęcia konkursowego dania przygotowanego przez rodzinę w składzie – Aneta, Sławomir, Aleksandra i Anna 🙂
  Wegeburgery i bataty były pyszne, musicie uwierzyć nam na słowo 🙂 I nawet krojenie cebuli nie było straszne… 🙂

  Jednocześnie dziękujemy za bardzo fajne warsztaty. Było smacznie, kolorowo i wesoło.

 3. Anna, Marcin, Michał i Kuba

  
W załączniku przesyłam zdjęcia wspólnie przygotowanych przez nas potraw. Zrobiliśmy hamburgery w wersji mini i zupkę brokułową. Dodam, że bułki do hamburgerów robiliśmy sami. Hamburgery wege robiliśmy pierwszy raz i było to totalne smakowe zaskoczenie Pyszneeee!


Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.